субота, 14 березня 2015 р.

Марафон молитви в намірах СДМ Краків 2016До Світових Днів Молоді в Кракові залишилося всього 500 днів. Підготовка до цієї неймовірної зустрічі молодих людей з усього світу зі Святішим Отцем входить в дуже важливий етап. Щоби ця зустріч принесла очікувані результати, важливою є не тільки добра організація, але, перш за все, молитва. Тому, організаційний комітет СДМ, який разом з іспанськими сервісом соціальних мереж May Feelings  підготував віртуальний марафон молитви за СДМ під назвою #prayforWYD.

Під адресом 
mayfeelings.com/prayforwyd люди з усього світу можуть об’єднатися в молитві за СДМ Краків 2016. Для цього вистачить клікнути на посилання «молитися», і на карті світу з’явиться нова точка, з якої возноситься молитва. Завдяки цьому вже зараз, перед тим як сотні тисяч молодих людей з’явиться в Кракові, ми зможемо побачити, як нас багато.

Послуга дає дозвіл на анонімну молитву, тоді як на карті просто з’являється точка в країні, з якою ми молимося. Але також можемо створити власний профіль і, таким чином, мати доступ до більших можливостей. Після входу, система відзначить точне місце, з якого ми молимося, вона покаже також хто в нашій області молиться в тому самому намірі. Сервіс дає також можливість на своєму профілі просити про молитву в наших власних намірах. Інші користувачі, клікнувши, дають знак, що єднаються з нами.  Це дозволяє кожному з нас відчути єдність Церкви у всьому світі, а також силу особистої молитви за нас з найвіддаленіших куточків земної кулі.

Поруч з картою, яка покаже нам, скільки осіб і де моляться за СДМ, побачимо також годинник зворотного відліку до початку зустрічі в Кракові. Ми сподіваємося, що чим менше буде число, яке вказує на дні до СДМ, тим більше буде точок на нашій карті. Закликаємо всіх приєднатися до молитви за хорошу підготовку до Світових Днів Молоді. Ми хочемо, щоб ця подія вже сьогодні торкнула серця молоді всього світу і дозволила всім нам відкрити надію, що виходить від зустрічі з Ісусом.