пʼятниця, 13 березня 2015 р.

Телеграма від молоді до Папи Франциска13 березня 2015 згадуються дві важливі події: два роки тому – 13 березня 2013 – аргентинський кардинал Хорхе Маріо Бергольйо був обраний 266 Папою Римсько-католицької Церкви.  Також сьогодні ще 500 днів відділяють нас від зустрічі Святішого Отця Франциска з християнською молоддю в Кракові під час XXXI Світових Днів Молоді.

З цього приводу молодь Кракова, святкуючи обидві події опівдні під «Папськім вікном», підписали таку телеграму до Папи Франциска, яку згодом відправили до Ватикану:Краків, 13 березня 2015

Його Святість
Святіший Отець  Франциск
ВАТИКАН

Наш улюблений Святіший Отче,
У день другої річниці Твого обрання на Престол  св. Петра  і з нагоди 500 днів, що відділяють нас до початку Світового Дня Молоді, краківська молодь зібралася під «Папським вікном», щоб помолитися в Твоїх намірах, а також за молодь всього світу.

Ми зустрілися в місці, яке вибрав собі і на якому розмовляв з молоддю ініціатор і покровитель Світового Дня Молоді  св. Іван Павло II. З цього вікна він благословляв наших дідусів, бабусь та батьків, з нього також  і сьогодні дивиться на нас. Ми сподіваємося, що і з Тобою, Дорогий Отче, тут ми зустрінемося найближчим часом.

Дякуємо Тобі за те, що нам довіряєш. Дякуємо за те, що під час підготовки до зустрічі в Кракові Ти крокуєш разом з нами дорогою Блаженств, і вчиш, що вони для нас є найкращим рецептом  щасливого життя.  Божий  "бунт" (raban) ми хочемо робити разом з Тобою!

Сьогодні ми підтверджуємо: Краків св. Івана Павла II і св. Сестри Фаустини, наш Краків, є також Твоїм Краковом! Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Тобою і нашими друзями з усього світу!

До зустрічі в 2016!
Твої молоді друзі з Кракова

Джерело: www.krakow2016.com